Wyniki i rankingi

Kinga Pakuła / Paweł Piwowarczyk zwycięzcą turnieju Mixtów! ?

Kinga Pakuła / Paweł Piwowarczyk zwycięzcą turnieju Mixtów! ?

10 lipca 2016 przy ul. Zaruskiego 12, odbył się drugi turniej siatkówki plażowej Mixtów.

W rozgrwkach wzięło udział 32 pary z Warszawy, Opola, Gdańska, Bydgoszczy oraz Krakowa. Sponsorem głównym zawodów była marka GO ON!


GO ON! - marka batonów białkowych i energetycznych dla osób aktywnych.

 

W meczu o trzecie miejsce spotkała się para Sandra Sobór z Ozorkowa i Jakub Jetke z Łodzi kontra Izabela Zackiewicz / Paweł Zackiewicz z Warszawy. Spotkanie było bardzo zacięte po obu stronach siatki i dopiero tie-break wyłonił zwycięzce Sobór /Jetke.

W finale zmierzyła się para Kinga Pakułka z Warszawy/Paweł Piwowarczyk z Krakowa oraz Zuza Kucińska z Warszawy i Artur Pasiński z Łodzi. Zawodnicy obu drużyn dostarczyli kibicom dużą dawkę emocji. Pierwszy set obfitował w skuteczne akcje w polu Kingi Pakuły oraz punktowe ataki Pawła Piwowarczyka, które pozwoiły wygrać seta. Zuza Kucińska oraz Artur Pasiński jednak nie dali za wygraną i w drugiej odsłonie pokazali na co ich stać doprowadzając spotkanie do tie-breaka. Mimo olbrzymiego zmęczenia znakomicie na siatce spisywał się Paweł Piwowarczyk oraz Kinga Pakuła w obronie, którzy zakończyli trzecią partię zwycięstwem 2:1.

1. Kinga Pakuła / Paweł Piwowarczyk
2. Zuza Kucińska / Artur Pasiński
3. Sandra Sobór / Jakub Jetke
4. Izabela Zackiewicz / Paweł Zackiewicz

Monta Beach Volley Club

ul. M. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

 
(+48) 510 270 501
 
boiska@montaclub.com.pl
 
JESTEŚMY OTWARCI:
pn. - czw.: 9:00 - 22:00
pt. - ndz.: 9:00 - 23:00
 
ZNAJDŹ NAS: