Wyniki i rankingi

Ania Sulej / Aleksandra Różanka oraz Filip Brandt / Piotr Ilewicz najlepsi w finale ICE-WATCH Cup!

Ania Sulej / Aleksandra Różanka oraz Filip Brandt / Piotr Ilewicz najlepsi w finale ICE-WATCH Cup!

10 września 2017 r. na boiskach Monta Beach Volley Club odbył się finał turnieju ICE-WATCH Beach Volleyball Cup. Była to ósma i zarazem ostatnia edycja rozgrywek w tym sezonie.

W całym cyklu turnieju organizowanym od początku czerwca wzięło udział aż 215 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Gościliśmy zarówno zawodników i zawodniczki z Plaży Open, jak i amatorów - miłośników siatkówki plażowej, którzy zaczynali dopiero swoją przygodę z tym sportem.

VIII final ICE-WATCH beach volleyball cup monta club panowie

W meczu o brązowy medal w kategorii mężczyzn zmierzyły się dwie znakomite pary Janusz Prus / Maciej Okrzeja oraz Mateusz Furtak / Dawid Drobiecki. Premierowa odsłona spotkania pokazała, że nie będzie to łatwy mecz. Furtak / Drobiecki dopiero pod koniec seta przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść, wygrywając go 21:17. W kolejnej partii, znacznie lepsi okazali się Prus / Okrzeja, którzy triumfowali w nim 21:19 doprowadzając do tie-breaka. Trzecia odsłona okazała się szczęśliwa również dla duetu Prus / Okrzeja, który wygrali 15:9 i całe spotkanie zakończyli wynikiem 2:1!

Filip Brandt / Piotr Ilewicz w finale trafili na bardzo wymagających rywali Roberta Kozłowskiego i Andrzeja Paszkowskiego. Spotkanie to od samego początku było bardzo zacięte. Premierowa odsłona zakończyła się wynikiem 21:19 na korzyść Brandt / Ilewicz. Kolejna partia również należała do duetu Brandt / Ilewicz, którzy wygrali drugiego seta 21:19 i całe spotkanie 2:0 zajmując najwyższe podium rozgrywek.

Rozgrywki w kategorii kobiet rozegrano systemem grupowym „każdy z każdym”. Czwarte miejsce zajęły Karolina Narożnik / Martyna Jaworska. Trzecie miejsce wywalczyły Joanna Karasiewicz / Natalia Gruszczyńska. Srebrny medal powędrował do znanej nam dobrze pary Malwina Zielińska / Paulina Zielińska. Parą nie do zatrzymania była Anna Sulej / Aleksandra Różanka, które wygrały wszystkie mecze tego dnia nie oddając ani jednego seta.

Klasyfikacja końcowa:

Panie:

 1. Anna Sulej / Aleksandra Różanka
 2. Malwina Zielińska / Paulina Zielińska
 3. Joanna Karasiewicz / Natalia Gruszczyńska
 4. Karolina Narożnik / Martyna Jaworska
 5. Katarzyna Perycz / Ewa Ruka
 6. Iwona Lasecka / Marysia Kowalska
 7. Katarzyna Pura / Aleksandra Iwaniuk

Panowie:

 1. Filip Brandt / Piotr Ilewicz
 2. Andrzej Paszkowski / Robert Kozłowski
 3. Janusz Prus / Maciej Okrzeja
 4. Mateusz Furtak / Dawid Drobiecki

Serdecznie chcielibyśmy podziękować wszystkim sponsorom, którzy ufundowali nagrody a przede wszystkim.

Dziękujemy, że byliście z nami!

 

Autor Kati Orłowicz

Monta Beach Volley Club

ul. M. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

 
(+48) 510 270 501
 
boiska@montaclub.com.pl
 
JESTEŚMY OTWARCI:
pn. - czw.: 9:00 - 22:00
pt. - ndz.: 9:00 - 23:00
 
ZNAJDŹ NAS: