Warsaw Beach Benetton Cup 2020

Warsaw Beach Benetton Cup 2020

Monta Beach Volley Club ma przyjemność zaprosić Was na cykl amatorskich turniejów siatkówki plażowej w kategorii kobiet, mężczyzn oraz mixtów.

Głównym sponsorem turnieju jest firma Menrad Polska, która zapewnia zwycięzcom okulary przeciwsłoneczne marki UNITED COLORS OF BENETTON. Sponsorami wspierającymi są 4fizjoEleven Australia, DepilConcept, Restauracja Na Cyplu, Monta Beach Volley Club, Monta Music oraz Dzielnica Wisła.

WAŻNE INFORMACJE:

  • 9:00 Rejestracja zgłoszonych par 
  • 9:30 Start turnieju
  • Wpisowe 50 zł od pary płatne gotówką w dniu turnieju
  • Pula nagród rzeczowych w danej kategorii wynosi 2000 zł
  • Turniej rozgrywany będzie na 8 boiskach 
  • System rozgrywek zostanie dostosowany do iliości zgłoszonych par i będzie opublikowany na dzien przed turniejem.
  • Mecze będą rozgrywane w formie do dwóch wygranych setów (do 15 pkt z przewagą dwóch punktów). Tie break (do 15 pkt z przewagą dwóch punktów). Więcej informacji poniżej

ZGŁOSZONE PARY MĘSKIE DO TURNIEJU 30.08.2020

  1. Adam Stelmaszczyk / Alexandre Figueiredo
  2. Mikołaj Pawłowski / Bartłomiej Koryciński
  3. Tymoteusz Kapitan / Arkadiusz Kapitan
  4. Adam Chrobot / Mateusz Wichłacz
  5. Adam Łoś / Krystian Kaczmarski
  6. Mateusz Kownacki / Tobiasz Kaniewski
  7. Michał Kobierecki / Piotr Strożek
  8. Paweł Sikora / Kuba Skrajny
  9. Łukasz Syguła / Paweł Żeszko
  10. Michał Koryciński / Łukasz Grzyb
  11. Adam Sadziak / Jarosław Bykowski
  12. Marcin Buszka / Mateusz Spaliński
  13. Michał Kasprzak / Łukasz Ponikiewski
  14. Bartosz Jakubek / Tomasz Kowalkowski
  15. Michał Rosiak / Tomasz Chodorowski
  16. Witold Orliński / Piotr Kalinowski
  17. Patryk Szulecki / Amadeusz Kopeć
  18. Kuba Jakowski / Wojtek Rybak
  19. Mateusz Karpow / Oskar Górniewicz
  20. Bartłomiej Łoza / Mateusz Gabriel
  21. Igor Lewicki / Dariusz Lewicki
  22. Michał Popielski / Bartosz Bagiński
  23. Łukasz Wichłacz / Marek Zaremba
  24. Grzegorz Sowinski / Błazej Ryczek
  25. Łukasz Buczek / Marek Jaśkiewicz
  26. Karol Bartnik / Michał Słyk
  27. Miłosz Gąsiorek / Vyacheslav Anisovets
  28. Bartek Pawlik / Wojciech Więckiewicz
  29. Piotr Loba / Tomasz Poskier
  30. Kacper Gołębiewski / Michał Dąbrowski
  31. Piotr Filipowicz / Krzysztof Michalski 

 ZGŁOSZONE PARY DAMSKIE DO TURNIEJU 30.08.2020

  1. Katarzyna Orłowicz /  Aleksandra Dworak
  2. Monika Kaczorowska / Aleksandra Sikorska
  3. Paulina Zielinska / Malwina Zielinska
  4. Dominika Mackiewicz / Magdalena Sadlakowska
  5. Adrianna Wardecka / Basia Adamska 
  6. Agata Pacuszko / Justyna Otto
  7. Anna Łabuz-Błaszczak / Magdalena Lewandowska
  8. Anna Wicha / Aleksandra Markowska
  9. Paulina Durka / Martyna Kwiatkowska
  10. Michalina Tokarska / Aleksandra Zdon 
  11. Alicja Cybulska / Marta Kostrzewa
  12. Amanda Kowalska / Zuzanna Ostas 

 

INNE INFORMACJE:

  • Za udział w turniejach w kategorii damskim i męskim, zawodniczkom i zawodnikom przyznawane są punkty rankingowe.
  • Każdy z zawodników gromadzi punkty indywidualnie.
  • Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do piątku 28.08 do godziny 18:00 poprzez formularz dostępny na stronie.
  • Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona.
  • Udział w turnieju każdej pary musi zostać potwierdzony drogą mailową przez Organizatora.
  • Pary, które zgłoszą się na turniej i nie odwołają swojej nieobecności dzień przed turniejem zostają wpisane na czarną listę. Brak możliwości udziału w następnym turnieju.
  • Zawodnicy i zawodniczki drużyn, którzy zajmą miejsca I-III w poszczególnych turniejach otrzymają medale oraz nagrody rzeczowe od sponsorów.
  • Minimalna ilość par uczestniczących w danej kategorii wynosi 16
  • Maksymalna liczba par uczestniczących w danej kategorii wynosi 32
  • Organizator może odwołać turniej w przypadku nie osiągniecia wymaganej minimalnej ilości zgłoszonych par
  • System rozgrywek:
    1. W zależności od ilości zespołów zgłoszonych do turnieju, rozgrywki będą podzielone na fazę początową oraz finałową.
    2. Rozstawienie par odbędzie się na podstawie rankingu turnieju Warsaw Beach Benetton Cup 2020
    3. System rozgrywek dzieli się na dwie FAZY (32 drużyny): 
      • FAZA POCZĄTKOWA: 8 grup po 4 drużyny, mecz każdy z każdym w grupie, awans do dalszej fazy uzyskują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy (16)
      • FAZA FINAŁOWA: 16 drużyn, gra systemem pucharowym. Wyłaniamy najlepsze 4 drużyny. Następnie finaliści grają półfinały mecz o III miejsce i finał turnieju.
    4. O kolejności zespołu w grupie w fazie początkowej decydują:
      • ilość punktów za wygrane mecze obliczona zgodnie z zasadą:
      • za zwycięstwo 2 pkt.,
      • za porażkę 1 pkt,
      • za nie przystąpienie do meczu lub walkower 0 pkt.
      • lepszy (wyższy) stosunek setów wygranych do przegranych,
      • lepszy (wyższy) stosunek małych punktów zdobytych do straconych,
      • wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi zespołami.
    5. System rozgrywek każdego turnieju zostanie tak zaplanowany, aby każdy zgłoszony zespół rozegrał minimum trzy spotkania.
    6. Mecze będą rozgrywane w formie do dwóch wygranych setów (do 15 pkt z przewagą dwóch punktów). Tie break (do 15 pkt z przewagą dwóch punktów).
    7. Organizator ma prawo do zmiany ilości rozgrywanych setów (1 set do 21 pkt z przewagą dwóch punktów), bądź do dwóch wygranych setów (do 21 pkt z przewagą dwóch punktów).
  • Regulamin rozgrywek Kliknij tutaj

TERMINARZ

Damskie

  • 05.07 Damski - odbył się
  • 30.08 Damski


Męskie

  • 28.06 Męski - odbył się
  • 26.07 Męski - odbył się
  • 30.08 Męski


Mixty

  • 19.07 Mixty - odbył się

PUNKTACJA

1 mc - 20 pkt
2 mc - 18 pkt
3 mc - 16 pkt
4 mc - 14 pkt
5-6 mc - 12 pkt
7-8 mc - 10 pkt
9-12 mc - 8 pkt
13-16 mc - 6 pkt
17-24 mc - 4 pkt
25-32 mc - 2 pkt
33-41 mc - 1 pkt

  
Szczegółowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Kreator formularzy by JoomlaShine