Edycja zimowa - mężczyźni

LIGA A - MĘŻCZYŹNI - TURNIEJ 3

  1. „STARZY PLAŻOWICZE”- Aleksander Mamełka, Maciej Okrzeja, Adam Chrobot
  2. „KSKP” – Michał Korycki, Paweł Sutyniec, Bartosz Kujawski, Grzegorz Pietkiewicz
  3. „COLD FUSION” – Marcin Pitek, Krzysztof Czaiński, Bartłomiej Łoza
  4. "MŁODE WILKI” – Grzegorz Sowiński, Michał Kasprzak, Mateusz Dudulski, Łukasz Ponikiewski
     
     
     

Runda I

Runda II

Runda III

Boisko 1: 1 - 4

Boisko 1: 1 - 3

Boisko 1: 1 - 2

Boisko 2: 2 - 3

Boisko 2: 2 - 4

Boisko 2: 3 - 4

 

WYNIKI:

RUNDA I:

1. „STARZY PLAŻOWICZE”

2:1 (21:15, 18:21, 15:7)

4. „MŁODE WILKI”

2. „KSKP”

2:1 (17:21, 21:15, 23:21)

3. „COLD FUSION”

RUNDA II:

1. „STARZY PLAŻOWICZE”

2:0 (22:20, 21:16)

3. „COLD FUSION”

2. „KSKP”

2:0 (21:7, 21:16)

4. „MŁODE WILKI”

RUNDA III:

1. „STARZY PLAŻOWICZE”

0:2 (8:21, 14:21)

2. „KSKP”

3. „COLD FUSION”

1:2 (21:16, 16:21, 17:19)

4. „MŁODE WILKI”

 

LIGA A, mężczyźni – Turniej 3, tabela wyników:

 

DRUŻYNA:

PKT:

SETY:

MAŁE PKT:

MIEJSCE:

1. „STARZY PLAŻOWICZE”

16

4:3

126 - 121

2

2. „KSKP”

18

6:1

145 - 109

1

3. „COLD FUSION”

12

2:6

147 - 160

4 ↓

4. „MŁODE WILKI”

14

3:5

122 - 150

3

 

LIGA B - MĘŻCZYŹNI - TURNIEJ 3

  1. „BESTCAN” - Marek Zaręba, Hubert Buśko, Adam Sadziak, Maciej Zackiewicz
  2. „FEDEROWICZ/STRZELCZYK” – Mariusz Federowicz, Wojciech Strzelczyk, Olgierd Strzelczyk, Marcin Sadecki
  3. „RZSP WAWA” – Wojciech Kuźnicki, Maciej Roszkowski, Maciek Kopryaniuk, Alexandre Figueiredo (Brazylia)
  4. „MUKS KRÓTKA” – Stanisław Patynowski, Michał Wiktorzak, Mikołaj Grzegrzółka, Łukasz Grzegrzółka
     
     

Runda I

Runda II

Runda III

Boisko 1: 1 - 4

Boisko 1: 1 - 3

Boisko 1: 1 - 2

Boisko 2: 2 - 3

Boisko 2: 2 - 4

Boisko 2: 3 - 4

 

WYNIKI:

RUNDA I:

1.„BESTCAN”

2:0 (21:12, 21:10)

4. „MUKS KRÓTKA”

2. „FEDEROWICZ/STRZELCZYK”

2:1 (19:21, 21:17, 15:10)

3. „RZSP WAWA”

RUNDA II:

1. „BESTCAN”

2:0 (21:13, 21:10)

3. „RZSP WAWA”

2. „FEDEROWICZ/STRZELCZYK”

2:0 (21:12, 21:18)

4. „MUKS KRÓTKA”

RUNDA III:

1. „BESTCAN”

2:0 (21:19, 21:17)

2. „FEDEROWICZ/STRZELCZYK”

3. „RZSP WAWA”

2:1 (21:13, 17:21, 16:14)

4. „MUKS KRÓTKA”

 

LIGA B, mężczyźni – Turniej 3, tabela wyników:

 

DRUŻYNA:

PKT:

SETY:

MAŁE PKT:

MIEJSCE:

1. „BESTCAN”

12

6:0

126 - 81

1 ↑

2. „FEDEROWICZ/STRZELCZYK”

10

4:3

133 - 120

2

3. „RZSP WAWA”

8

3:5

125 - 145

3

4. „MUKS KRÓTKA”

6

1:6

100 - 138

4

 

Monta Beach Volley Club

ul. M. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

 
(+48) 510 270 501
 
siatkowka@montaclub.com.pl
 
JESTEŚMY OTWARCI:
pn. - czw.: 9:00 - 22:00
pt. - ndz.: 9:00 - 23:00
 
ZNAJDŹ NAS: