Edycja zimowa - mężczyźni

LIGA A - MĘŻCZYŹNI - TURNIEJ 2

  1. „KSKP” – Michał Korycki, Paweł Sutyniec, Bartosz Kujawski, Grzegorz Pietkiewicz
  2. „STARZY PLAŻOWICZE”- Aleksander Mamełka, Maciej Okrzeja, Adam Chrobot
  3. „COLD FUSION” – Marcin Pitek, Krzysztof Czaiński, Bartłomiej Łoza
  4. „BESTCAN” – Marek Zaręba, Hubert Buśko, Adam Sadziak, Maciej Zackiewicz
     

Runda I

Runda II

Runda III

Boisko 1: 1 - 4

Boisko 1: 1 - 3

Boisko 1: 1 - 2

Boisko 2: 2 - 3

Boisko 2: 2 - 4

Boisko 2: 3 - 4

 

WYNIKI:

RUNDA I:

1. „KSKP”

2:0 (21:12, 26:24)

4. „BESTCAN”

2. „STARZY   PLAŻOWICZE”

2:0 (21:16, 22:20)

3. „COLD FUSION”

RUNDA II:

1. „KSKP”

2:1 (15:21, 21:16, 15:11)

3. „COLD FUSION”

2. „STARZY   PLAŻOWICZE”

2:0 (21:17, 24:22)

4. „BESTCAN”

RUNDA III:

1. „KSKP”

0:2 (19:21, 14:21)

2. „STARZY PLAŻOWICZE”

3. „COLD FUSION”

2:0 (21:18, 21:18)

4. „BESTCAN”

 

LIGA A, mężczyźni – Turniej 2, tabela wyników:

 

DRUŻYNA:

PKT:

SETY:

MAŁE PKT:

MIEJSCE:

1. „KSKP”

16

4:3

131 - 126

2

2. „STARZY PLAŻOWICZE”

18

6:0

130 - 108

1

3. „COLD FUSION”

14

3:4

126 - 130

3

4. „BESTCAN”

12

0:6

111 - 134

4 ↓

LIGA B - MĘŻCZYŹNI - TURNIEJ 2

  1. „MŁODE WILKI” – Grzegorz Sowiński, Michał Kasprzak, Mateusz Dudulski, Łukasz Ponikiewski
  2. „FEDEROWICZ / STRZELCZYK” – Mariusz Federowicz, Wojciech Strzelczyk, Olgierd Strzelczyk, Marcin Sadecki
  3. „RZSP WAWA” – Wojciech Kuźnicki, Maciej Roszkowski, Maciek Kopryaniuk, Alexandre Figueiredo (Brazylia)
  4. „MUKS KRÓTKA” – Stanisław Patynowski, Michał Wiktorzak, Mikołaj Grzegrzółka, Łukasz Grzegrzółka

Runda I

Runda II

Runda III

Boisko 1: 1 - 4

Boisko 1: 1 - 3

Boisko 1: 1 - 2

Boisko 2: 2 - 3

Boisko 2: 2 - 4

Boisko 2: 3 - 4

 

WYNIKI:

RUNDA I:

1. „MŁODE WILKI”

2:0 (21:12, 21:15)

4. „MUKS KRÓTKA”

2. „FEDEROWICZ / STRZELCZYK”

2:0 (21:16, 21:18)

3. „RZSP WAWA”

RUNDA II:

1. „MŁODE WILKI”

2:1 (20:22, 21:14, 15:7)

3. „RZSP WAWA”

2. „FEDEROWICZ / STRZELCZYK”

2:0 (21:7, 21:10)

4. „MUKS KRÓTKA”

RUNDA III:

1. „MŁODE WILKI”

2:0 (21:9, 21:13)

2. „FEDEROWICZ / STRZELCZYK” 

3. „RZSP WAWA”

2:0 (21:16, 21:15)

4. „MUKS KRÓTKA”

 

LIGA B, mężczyźni – Turniej 2, tabela wyników:

 

DRUŻYNA:

PKT:

SETY:

MAŁE PKT:

MIEJSCE:

1. „MŁODE WILKI”

12

6:1

140 - 92

1 ↑

2. „FEDEROWICZ / STRZELCZYK”

10

4:2

106 - 93

2

3. „RZSP WAWA”

8

3:4

119 - 129

3

4. „MUKS KRÓTKA”

6

0:6

75 - 126

4

Monta Beach Volley Club

ul. M. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

 
(+48) 510 270 501
 
siatkowka@montaclub.com.pl
 
JESTEŚMY OTWARCI:
pn. - czw.: 9:00 - 22:00
pt. - ndz.: 9:00 - 23:00
 
ZNAJDŹ NAS: