Aktualności

Koncert zespołu The Hove w Monta Beach Volley Club już 20 sierpnia!

Koncert zespołu The Hove w Monta Beach Volley Club już 20 sierpnia!

20 sierpnia br. o godzinie 20.00 na tarasie Monta Beach z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy odbędzie się koncert zespołu The Hove.

The Hove to świeży muzyczny projekt z Warszawy, oscylujący wokół klimatu synthpop oraz electronic pop. Projekt od roku tworzy trzech młodych muzyków, którzy mają za sobą spore doświadczenie muzyczne oraz koncertowe z poprzednich zespołów.

Wkrótce ukaże się ich debiutancka Epka. Pochodzi z niej pierwszy singiel "Ages ", który można usłyszeć m.in. w Polskim Radiu. Muzyka The Hove to przede wszystkim przestrzeń, która buduje klimat. W aranżacjach utworów słychać inspiracje różnymi stylami, które są łączone z niezwykłą starannością.

Gościnnie występuje 2 wokalistów :

Dawid Malicki - obecnie kształcący swój warsztat w bydgoskiej Akademii Muzycznej. Jego głos można usłyszeć w pierwszym singlu The Hove - "Ages".

Patryk Skoczyński - finalista Voice of Poland. Z The Hove jest stosunkowo krótko, ale facet wie o co oznacza The Hove i ich klimat.

Udział w koncercie jest bezpłatny.

Organizatorem jest Monta Beach Volley Club.

Rezerwacje stolików: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne na stronie www.montaclub.com.pl oraz na < href="https://www.facebook.com/MontaBeachVolleyClub/" targt="_blank">Facebooku

Kontakt i informacje dla mediów:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Monta Beach Volley Club

ul. M. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

 
(+48) 510 270 501
 
boiska@montaclub.com.pl
 
JESTEŚMY OTWARCI:
pn. - czw.: 9:00 - 22:00
pt. - ndz.: 9:00 - 23:00
 
ZNAJDŹ NAS: