Aktualności

Koncert Anny Hameli w Monta Beach Volley Club!

Koncert Anny Hameli w Monta Beach Volley Club!

3 września 2016 roku w Monta Beach Volley Club odbędzie się wieczór francuski, którego głównym punktem programu będzie koncert Anny Hameli.

Anna jest piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów. Pisze i śpiewa głównie w języku francuskim, chociaż z równą pasją komponuje polskie utwory. Jej piosenki trafiają do osób ceniących wysoką jakość obcowania ze sztuką. Pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili "zwykłego" dnia. Na scenie tworzy niepowtarzalny klimat

będący połączeniem delikatnej, kobiecej subtelności i charyzmy. Jej ciepły, wręcz anielski głos, przenosi nas w zupełnie inny świat, osnuty mgłą romantyzmu i tajemniczości. Nie jest to jednak świat z bajki... jest to świat, w którym życie nabiera na nowo sensu a wszystko staje się możliwe! Niezwykłe melodie piosenek Anny, opowiedziane bez żadnych kompromisów, trafiają prosto do serca, napełniając nas swym szczerym i pełnym wiary przekazem.

Partnerem spotkania jest Piwnica Wybornych Win, która zadbała o odpowiednie menu francuskich win i welcome drink dla gości wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Koncert rozpocznie się 3 września w Monta Beach Volley Club o godzinie 20.30.

Rezerwacja stolików możliwa pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Monta Beach Volley Club

ul. M. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

 
(+48) 510 270 501
 
boiska@montaclub.com.pl
 
JESTEŚMY OTWARCI:
pn. - czw.: 9:00 - 22:00
pt. - ndz.: 9:00 - 23:00
 
ZNAJDŹ NAS: