Aktualności

Imperium Kobiet i Law Business Quality partnerem Monta Beach Volley Club!

Imperium Kobiet i Law Business Quality partnerem Monta Beach Volley Club!

Z przyjemnością informujemy, że do grona partnerów i stałych patronów medialnych Monta Beach Volley Club dołączył magazyn Imperium Kobiet i Law Business Quality!

Imperium Kobiet to pismo kobiet aktywnych, spełnionych i ambitnych. To ekskluzywny magazyn dla pań, które wiedzą, czego chcą od życia i nie boją się podejmować ryzyka. Realizują śmiało swoje projekty i dążą do spełniania swoich marzeń. Imperium Kobiet jest zawsze na bieżąco z głównymi trendami w świecie mody, kultury i sztuki. Chce odzwierciedlać rzeczywistość, poznawać prawdę.

 

Pismo skierowane jest do kobiet odważnych, poszukujących. Zadających ważne pytania sobie i innym. Do tych, co mają poczucie swojej wartości i wiedzą, co dla nich oznacza słowo „sukces”. Żyją pełnią kobiecego świata.

Law Business Quality - MAGAZYN LUDZI SUKCESU. Znajdują się w nim informacje ze świata biznesu, prawa, ekonomii, inwestycji i nieruchomości. To bogate źródło informacji ze świata kultury, sztuki i mody. Piszą dla nich najlepsi prawnicy, ekonomiści, wykładowcy SGH. Magazyn dla ludzi ceniących sobie klasę i luksus.

Pomysłodawcą obydwu magazynów jest Ilona Adamska również szef Agencji PR I.D. Media, która sama czynnie uprawia sport i wie, że osoby aktywne sportowo to czytelnicy jej magazynów.

Monta Beach Volley Club

ul. M. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

 
(+48) 510 270 501
 
boiska@montaclub.com.pl
 
JESTEŚMY OTWARCI:
pn. - czw.: 9:00 - 22:00
pt. - ndz.: 9:00 - 23:00
 
ZNAJDŹ NAS: