• 10 września 2017 r. na boiskach Monta Beach Volley Club odbył się finał turnieju Ice-Watch Beach Volleyball Cup.  Była to ósma i zarazem ostatnia edycja rozgrywek w tym sezonie.

    W całym cyklu turnieju organizowanym od początku czerwca wzięło udział aż 215 zawodników i zawodniczek z całej Polski.  Gościliśmy zarówno zawodników i zawodniczki z Plaży Open, jak i amatorów- miłośników siatkówki plażowej, którzy zaczynali dopiero swoją przygodę z tym sportem.

    VIII final ice watch beach volleyball cup monta club panowie

    W meczu o brązowy medal w kategorii mężczyzn zmierzyły się dwie znakomite pary Janusz Prus/Maciej Okrzeja oraz Mateusz Furtak/Dawid Drobiecki.  Premierowa odsłona spotkania pokazała, że nie będzie to łatwy mecz.  Furtak/Drobiecki dopiero pod koniec seta przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść, wygrywając go 21:17. W kolejnej partii, znacznie lepsi okazali się Prus/Okrzeja, którzy triumfowali w nim 21:19 doprowadzając do tie-breaka. Trzecia odsłona okazała się szczęśliwa również dla duetu Prus/Okrzeja, który wygrali 15:9 i całe spotkanie zakończyli wynikiem 2:1!

  • Monta Beach Old Boy’s 2017

    16 września przy ul.Zaruskiego 12 w Warszawie odbędzie się turniej I Letni turniej Monta Oldboyów i Oldboyek !

    zgloszenie

    regulamin

     

    Informacje dla zawodników:

    • turniej jest jednodniowy
    • 9:30 Rejestracja zgłoszonych par męskich i par damskich
    • 10:30 Start turnieju 
    • System rozgrywek: grupowy "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów (do 15 pkt z przewagą dwóch punktów). Tie break (do 15 pkt z przewagą dwóch punktów).
    • W cenie wpisowego zupka regeneracyjna
    • Nagrody
    • I mc. w kategorii: Trzy dniowy zorganizowany wyjazd do Holandii lub Belgi ze zwiedzaniem browaru.
    • Dodatkowo nagrody rzeczowe plecaki, torby, czapeczki oraz piwo

    Lista zgłoszonych par Oldboyek kategoria 75 +

    1. Monika Kordowska/Aneta Kaczmarek
    2. Agnieszka Sola-Manowska/Marta Staszewska
    3. Małgorzata Mrozińska/Joanna Karwat
    4. Iwona Lasecka/Maria Kowalska
    5. UrszulaMolska/Marta Gnap
    6. Ewa Chojecka/ Ania Makowska

    Lista zgłoszonych par Oldboyów kategoria 80 +

    1. Marek Jaśkiewicz/Marcin Buszka
    2. Paweł Broda/Paweł Trzaska
    3. Piotr Kłaczek/Waldemar Pastuszuk
    4. Piotr Kalinowski/Tomasz Staniszewski
    5. Grzegorz Łakomy/Krzysztof Gałecki
    6. Arkadiusz Trzebiński/Witold Orliński
    7. Marek Zaręba/Adam Sadziak
    8. Jacek Danaj/Filip Ryczywolski
    9. Adam Papiernik/Max
    10. Tadeusz Kopryaniuk/ Andrzej Lasecki

    Lista zgłoszonych par Oldboyów kategoria 90 +

    1. Ryszard Nowak/Rajmund Woźniak
    2. Wojciech Nurczyński/Waldemar Morton

    Lista zgłoszonych par Oldboyów kategoria 100 +

    1. Jacek Kuranowski/Edward Duszak
    2. Jacek Pawlak/Krzysztof Nadulski

    3. Dariusz Olejniczak/Bogdan Janiak

    4. Robert Bąk/Tomasz Klocek
    5. Dariusz Lewicki/Andrzej Felic

    Lista zgłoszonych par Oldboyów kategoria 110 +

    1. Robert Kamiński/Robert Nowosadzki

    2. Dariusz Pucuła/Piotr Słojewski

    Kategorie wiekowe:

    OLDBOYKI

    • Kategoria 75+
    • Suma lat wynosi minimum 75 lat, gdzie młodsza zawodniczka drużyny musi mieć ukończone, bądź ukończy 35 lat.

    OLDBOYE

    • Kategoria 80 +
    • Suma lat wynosi minimum 80, gdzie młodszy zawodnik drużyny musi mieć ukończone, bądź ukończy 35 lat.
    • Kategoria 90 +
    • Suma lat wynosi minimum 90, gdzie młodszy zawodnik drużyny musi mieć ukończone, bądź ukończy 45 lat.
    • Kategoria 100 +
    • Suma lat wynosi minimum 100, gdzie młodszy zawodnik drużyny musi mieć ukończone, bądź ukończy 50 lat.
    • Kategoria 110 +
    • Suma lat wynosi minimum 110, gdzie młodszy zawodnik drużyny musi mieć ukończone, bądź ukończy 55 lat.

    Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15.09.2017 do godziny 12:00

    Wpisowe 100 zł/para

  • II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy

    Monta Beach Volley Club oraz Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej S.A. zapraszają na drugą edycję Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Siatkówce Plażowej.

    Mistrzostwa odbędą się już 19 sierpnia i będą poważnym sprawdzianem dziennikarskich umiejętności przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy.

    Udział w turnieju jest bezpłatny

    Zgłoszenia przyjmowane są do 18 sierpnia do godz.16.00 pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Wystarczą 2 osoby z redakcji – dziennikarze lub osoby pracujące w mediach z wykluczeniem graczy zawodowych. Jedną redakcję mogą reprezentować maksymalnie 2 pary. Pary mogą być mieszane – damsko-męskie.

    Lista zgłoszonych par:

    1. Krzysztof Sędzicki/Grzegorz Wojnarowski WP SportoweFakty
    2. Piotr Woźniak/ Kajetan Ledwoch Siatka.org Strefa Siatkówki
    3. Aleksandra Rajewska/Małgorzata Szyszko TVP Sport, TVP info
    4. Marcin Lepa/Marta Gula Polsat Sport
    5. Michał Majchrzak/Andrzej Tański Polsat Sport
    6. Maciej Bogusz/Piotr Streicher PZPS
    7. Kamil Składowski/Zygmunt Chajzer PLPS
    8. Mikołaj Kruk/Damian Michałowski Radio ZET
    9. Marek Jaśkiewicz/Joanna Karwat EdiPresse
    10. Ryszard Opiatowski/Justyna Skubis/Michal Chmielewski Przegląd Sportowy
    11. Bartosz Heller/Adrian Brzozowski Beach United
    12. Łukasz Starowiejski/Marczak Tok FM

    Informacje dla zawodników:

    • 10:30 Rejestracja zgłoszonych par
    • 11:00 Rozgrzewka
    • 11:30 Start rozgrywek
    • Planowane zakończenie turnieju godzina 16:00 

    System rozgrywek

    1. System rozgrywek brazylijski na 12 par.
    2. Mecze będą rozgrywane w formie do dwóch wygranych setów (do 15 pkt z przewagą dwóch punktów). Tie break (do 15 pkt z przewagą dwóch punktów).
    3. Siatka męska zawieszona jest na wysokośći 242 cm.
    4. Ilośc boisk 4

    Regulamin:
    1. Uczestnictwo w turnieju ma charakter dobrowolny, każdy biorący w nim udział czyni to na własna odpowiedzialność.
    2. Zaleca się, by zawodnicy biorący udział w rozgrywkach poddali się badaniom lekarskim stwierdzającym ich dobry stan zdrowia.
    3. Akceptacja regulaminu jest równoznaczna, że zawodnik nie ma przeciwskazan zdrowotnych i bierze udział na wlasne ryzko.
    4. Organizator zaleca aby zawodnicy biorący udział w turnieju wykupili ubezpieczenie NNW.
    5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i ewentualnych, wynikłych z tego kontuzji, wypadków i urazów.
    6. Wykluczony jest udział zawodników kontuzjowanych oraz pod wpływem środków odurzających.
    7. Drużyna i jej zawodnicy ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za szkody wyrządzone przez jej zawodników, kibiców, osoby towarzyszące podczas turnieju.
    8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za szkody powstałe w wyniku utraty mienia w trakcie trwania rozgrywek.
    9. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku uczestnika w fotorelacji i nagraniach filmowych oraz dźwiękowych z imprezy. Niniejsza zgoda obejmuje prawo wykorzystania i udostępniania przez Organizatora w sposób komercyjny fotografii, filmów, nagrań dźwiękowych z wizerunkiem Uczestnika do celów marketingowych, w szczególności poprzez umieszczenie zdjęć i nagrań na stronie organizatora: www.montaclub.com.pl, mediach społecznościowych https://www.facebook.com/MontaBeachVolleyClub/, jak również ich publiczne udostępnienie i odtwarzanie na materialnych nośnikach znajdujących się w obiekcie.
    10. Uczestnicy imprezy w każdym czasie mają prawo odwołać w formie pisemnej zgodę na wykorzystanie ich wizerunku przez Organizatora.
    11. Organizator zastrzega sobie prawo rozpowszechniania zdjęć, na których widnieją Uczestnicy imprezy bez ich zgody, jeżeli ich wizerunek stanowi jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza co jest zgodne z art. 81 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. Nr 90, poz. 631).
    12. Zawodnik może grać w barwach tylko jednej drużyny.

  • VII Ice-Watch Beach Volleyball Cup

    Wszystkich miłośników siatkówki plażowej zapraszamy na VII edycję turnieju Ice-Watch Beach Volleyball Cup!, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 27.08! Czekamy na wasze zgłoszenia.

    zgloszenie

    regulamin

    ranking

     

    Rozstawienie par damskich (system rozgrywek brazylijski 2 sety do 21 pkt.)

    • R1 Sulej/Karasiewicz 122 pkt
    • R2 Zielińska/Zielińska 100 pkt
    • R3 Tokarska/Tylutki 90 pkt
    • R4  Głowacka/Kaczorowska G. 72 pkt.
    • R5 Makaruk/Pakuła 62 pkt
    • R6 Sikorska/Zdon 58 pkt
    • R7 Różanka/Orłowicz 12 pkt
    • R8 Szymańska/Flendrich 0 pkt

     Panowie zagrają systemem grupowym (2 grupy po 3 drużyny, 2 sety do 21 pkt.)

    Lista zgłoszonych par damskich:

    1. Tokarska/Tylutki
    2. Głowacka/Sachmacińska
    3. Zielińska/Zielińska
    4. Pakuła/Makaruk
    5. Sulej/Karasiewicz
    6. Różanka/Orłowicz
    7. Szymańska/Flendrich
    8. Sikorska/Zdon

    Lista zgłoszonych par męskich:

    1. Biniewicz/Karbowicz

    2. Tomaszkiewicz/Górny

    3. Trzewik/Chrobot

    4. Wichłacz/Dowgwiłowicz

    5. Tarnko/Pawłowski

    6. Bartnik/Gawyś

    Informacje dla zawodników:

    • 9:00 Rejestracja i losowanie zgłoszonych par męskich
    • 9:30 Start turnieju par męskich
    • 9:30 Rejestracja i losowanie zgłoszonych par damskich
    • 10:00 Start turnieju par damskich
    • System rozgrywek: Brazylijski do dwóch wygranych setów (do 15 pkt z przewagą dwóch punktów). Tie break (do 15 pkt z przewagą dwóch punktów).
    • Ilość boisk: 8 dla dwóch kategorii
    • Wpisowe: 50 zł od pary w dniu turnieju
    • Nagrody: Zawodnicy i zawodniczki drużyn, którzy zajmą miejsca I-III w poszczególnych turniejach otrzymają medale oraz nagrody rzeczowe.

    Informacje:

    • Na każdym turnieju zawodnicy zdobywają punkty rankingowe.
    • Organizator opublikuje miejsce klasyfikacji końcowej wraz z punktami po zakończeniu każdego turnieju.
    • Warunkiem zagrania w wielkim finale jest udział w minimum 4 edycjach.
    • Każdy z zawodników gromadzi punkty indywidualnie.
    • Mecze będą rozgrywane system brazylijskim do dwóch przegranych meczy.
    • Minimalna liczba par uczestniczących w turnieju wynosi minimum 20 (suma).
    • Maksymalna liczba par uczestniczących w danej kategorii wynosi 32.

    Terminarz:

    I. 04.06.2017 (odbył się)
    II. 11.06.2017 (odbył się)
    III. 25.06.2017 (odbył się)
    IV. 9.07.2017 (odbył się)
    V. 30.07.2017 (odbył się)
    VI. 6.08.2017 (odbył się)
    VII. 27.08.2017

    Kategorie:

    • Kobiety (open)
    • Mężczyźni (open)

    Punktacja:

    • 1 mc-20 pkt
    • 2 mc-18 pkt
    • 3 mc-16 pkt
    • 4 mc-14 pkt
    • 5- 6 mc- 12 pkt
    • 7- 8 mc 10 pkt
    • 9-12 mc- 8 pkt
    • 13-16 mc-6 pkt
    • 17-24 mc -4 pkt
    • 25-32 mc-2 pkt
    • 33-41 mc-1 pkt

     

  • W sobotę 15 lipca na terenie Monta Beach Volley Club odbył się Festiwal Siatkówki Plażowej, podczas którego rozegrano mecze z udziałem par kadry Polski oraz BrazyliiArgentyny i Chile.

     

    Grzegorz Fijalek Michal Bryl Monta Beach Volleyball Club

     

    Podczas imprezy rozegraliśmy 3 mecze:

    • para Grzegorz Fijałek/Michał Bryl zagrała z gośćmi z Brazylii Vitor Felipe/George i wygrała 2:0
    • para Mateusz Radojewski/Maciej Rudol zagrała z reprezentantami Argentyny: Nicolas Capogrosso/Julian Azaad i wygrała 2:1
    • para Mariusz Prudel/Kacper Kujawiak zagrała z gośćmi z Chile: Esteban Grimalt/Marco Grimalt i przegrała 1:2

     

    Vitor Felipe George Monta Beach Volleyball Club

     

    Zwycięskie pary otrzymały od głównego sponsora wydarzenia zegarki ICE-WATCH.
    W imprezie wzięło udział ponad 150 kibiców a podczas przerw i pomiędzy meczami dobrą zabawę zapewniły im cheerleaderki z Bell Arto. Mecze komentował konferansjer i dziennikarz Mariusz Korpoliński.

     

    Belarto awf warszawa Monta Beach Volleyball Club

    Foto by Tadeusz Kopryaniuk

  • Warszawa 5.07.2017

    Informacja prasowa

    Festiwal Siatkówki Plażowej w Warszawie

    Wakacje to idealny moment na aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Lato w Polsce jest bardzo krótkie, dlatego trzeba je wykorzystać jak najbardziej efektywnie.

    Jednym ze sposobów na aktywny wypoczynek jest siatkówka plażowa, która rozwija się w Polsce nie tylko dzięki coraz większym sukcesom polskiej reprezentacji, ale stale rosnącemu zainteresowaniu amatorów sportów plażowych.

    W Warszawie jest niewiele miejsc, które oferują kompleksowe zaplecze dla siatkarzy plażowych. Jednym z nich, jest położona na Cyplu Czerniakowskim Monta Beach Volley Club, gdzie poza 12 boiskami do siatkówki plażowej, dostępne są również szatnie z prysznicami, toalety, restauracja i kawiarnia.

    W dniach 14-15 lipca na terenie Monta Beach Volley Club odbędzie się Festiwal Siatkówki Plażowej, którego finał rozegra się w sobotę 15 lipca. Festiwal to cykl meczy sparingowych, w których wezmą udział nie tylko pary z Polski, ale również z Brazylii, Argentyny i Chile!

    I tak, w festiwalu wezmą udział:

    • Polska: Fijałek/Bryl, Prudel/Kujawiak, Szałankiewicz/Rudol.
    • Brazylia: Vitor Felipe/Geroge
    • Argentyna: Nicolas Capogrosso/Julian Azaad
    • Chile: Esteban Grimalt/Marco Grimalt

    Zmagania pomiędzy wymienionymi drużynami będzie można podziwiać już od piątku 14 lipca od 10.00. Finał odbędzie się 15 lipca w godzinach 15.00-20.00 i podczas niego obejrzymy mecze:

    15.30 Polska – Brazylia, 17.00 Polska – Argentyna, 18.30 Polska – Chile

    Podczas przerw i pomiędzy meczami, dobrą zabawę wszystkim kibicom zapewnią cheerleaderki z Bell Arto. Mecze komentować będzie konferansjer i dziennikarz Mariusz Korpoliński. Po ostatnim meczu na terenie klubu odbędzie się prawdziwe Beach Party z udziałem zawodników.

    Program wydarzenia:

    15.00 – oficjalne rozpoczęcie, rozgrzewka zawodników

    15.30 – mecz Polska – Brazylia

    17.00 – mecz Polska – Argentyna

    18.30 – mecz Polska – Chile

    20.00 – wręczenie nagród dla zawodników. Zwycięzcy każdego z meczy otrzymują zegarki marki ICE WATCH.

    20.30 – koncert

    22.00 – Beach Party

    Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja, dostępna na stronie:https://montaclub-festiwal-siatkowki-plazowej.evenea.pl/

    Partnerzy wydarzenia:

    ICE WATCH, Żywiec Zdrój, San Miguel, Napiachu.pl, Dzielnica Wisła.

    Kontakt dla mediów:

    Katarzyna Wicha-Gajek

    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Aktualny ranking Ice-Watch Beach Volleyball Cup

    Joanna Karasiewicz oraz Bartosz Kujawski zwycięzcami rankingu Ice-Watch Beach Volleyball Cup. Dla szczęśliwców czekają dwa podwójne zaproszenia VIP na wybrany mecz Athletic Club ufundowane przez firmę San Miguel. Wraz z przelotami w wybranym terminie o wartości 1300 euro Joanna jak i Bartosz zgromadzili w całej edycji równo po 100 punktów wyprzedzając swoich rywali. Serdecznie GRATULUJEMY WYGRANEJ! 

     

    Bartosz Kujawski Joanna Karasiewicz Monta Club warszawa

     

    Na drugum miejscu wśród Pań uplasowała się Malwina Zielińska z ilością 98 pkt. Trzecie miejsce zajęła Anna Sulej,która zainkasowała 94 pkt. Wśród Panów na drugim miejscu znalazł się Andrzej Paszkowski, który również był bardzo blisko wygranej (96 pkt.) Na trzecim miejscu zameldował się Paweł Kaczorowski z ilością 78 pkt.

    Zawodnikiem, który zasługuje na uznanie jest Damian Tomaszkiewicz, który wziął udział we wszystkich ośmiu edycjach tego turnieju! 

    Punktacja:

    • 1 mc-20 pkt
    • 2 mc-18 pkt
    • 3 mc-16 pkt
    • 4 mc-14 pkt
    • 5- 6- mc- 12 pkt
    • 7- 8 -mc 10 pkt
    • 9-12 -mc- 8 pkt
    • 13-16- mc-6 pkt
    • 17-24 -mc -4 pkt
    • 25-32 -mc-2 pkt
    • 33-41 -mc-1 pkt

    RANKING MĘŻCZYZN: 

    Mc. Zawodnik 04.06 11.06 25.06 09.07 30.07 06.08 27.08 10.09 sum.
    1 Bartosz Kujawski 12 20 10 20 20 18 0 0 100
    2 Andrzej Paszkowski 12 16 0 14 0 16 20 18 96
    3 Paweł Kaczorowski 0 20 0 20 20 18 0 0 78
    4 Robert Kozłowski 8 0 8 18 0 20 0 18 72
    5 Janusz Prus 0 0 18 16 0 16 0 16 66
    6 Piotr Trzewik 2 12 14 8 0 8 18 0 62
    7 Damian Tomaszkiewicz 2 6 8 6 10 6 12 12 62
    8 Maciek Okrzeja 0 0 18 16 12 0 0 16 62
    9 Paweł Zackiewicz 16 18 0 14 0 0 0 10 58
    10 Grzegorz Górny 2 6 8 0 10 6 12 12 56
    11 Adam Pempiak 16 18 0 0 8 0 0 10 52
    12 Bartek Pawlik 14 12 14 0 0 10 0 0 50
    13 Jan Król 10 0 20 0 0 20 0 0 50
    14 Konrad Biniewicz 0 0 6 8 14 0 20 0 48
    15 Bartłomień Taranko 0 0 12 10 8 6 0 12 48
    16 Łukasz Wichłacz 4 0 0 4 8 10 12 8 46
    17 Marcin Końpa 12 16 0 14 0 0 0 0 42
    18 Jakub Linka 6 14 12 8 0 0 0 0 40
    19 Adam Chrobot 2 12 0 8 0 0 18 0 40
    20 Mikołaj Pawłowski 0 0 12 10 0 6 0 12 40
    21 Dawid Drobiecki 2 0 8 12 0 0 0 14 36
    22 Karol Bartnik 4 8 0 6 0 0 16 0 34
    23 Mateusz Gawryś 4 8 0 6 0 0 16 0 34
    24 Filip Brandt 14 0 0 0 0 0 0 20 34
    25 Arkadiusz Trzebiński 0 10 6 6 0 0 0 10 32
    26 Marcin Buszka 0 10 6 6 0 0 0 10 32
    27 Maciej Łabędź 6 12 12 0 0 0 0 0 30
    28 Michał Słyk 2 0 10 10 0 8 0 0 30
    29 Mateusz Furtak 0 0 0 0 0 14 0 14 28
    30 Maciej Stępień 8 0 0 18 0 0 0 0 26
    31 Krzysztof Czaiński 6 0 0 10 0 8 0 0 24
    32 Piotr Kruszewski 6 0 10 0 0 8 0 0 24
    33 Daniel Ostaszewski 8 0 0 0 0 14 0 0 22
    34 Dominik Wanat 20 0 0 0 0 0 0 0 20
    35 Jakub Michalski 20 0 0 0 0 0 0 0 20
    36 Mateusz Gabriel 10 10 0 0 0 0 0 0 20
    37 Jan Firlej 0 0 20 0 0 0 0 0 20
    38 Piotr Ilewicz 0 0 0 0 0 0 0 20 20
    39 Paweł Sutyniec 18 0 0 0 0 0 0 0 18
    40 Patryk Tyszka 18 0 0 0 0 0 0 0 18
    41 Michał Barczyk 0 0 0 0 18 0 0 0 18
    42 Adam Ojrzyński 0 0 0 0 18 0 0 0 18
    43 Błażej Ryczek 8 0 0 0 0 10 0 0 18
    44 Marek Dowgwiłłowicz 0 0 0 0 0 6 12 0 18
    45 Martin Chiniewicz 0 0 16 0 0 0 0 0 16
    46 Michał Korycki 0 0 16 0 0 0 0 0 16
    47 Dominik Poznański 0 0 0 0 16 0 0 0 16
    48 Miłosz Kruk 0 0 0 0 16 0 0 0 16
    49 Marek Zaręba 0 0 0 0 8 8 0 0 16
    50 Dariusz Bonisławski 0 0 0 4 0 12 0 0 16
    51 Maciej Dąbrowicz 0 0 0 0 10 6 0 0 16
    52 Mateusz Biernat 0 14 0 0 0 0 0 0 14
    53 Bartosz Łoza 4 10 0 0 0 0 0 0 14
    54 Tomasz Karbowicz 0 0 0 0 14 0 0 0 14
    55 Mateusz Wichłacz 0 0 0 4 0 10 0 0 14
    56 Robert Kamiński 0 0 0 0 0 0 14 0 14
    57 Robert Nowosadzki 0 0 0 0 0 0 14 0 14
    58 Adam Zieliński 12 0 0 0 0 0 0 0 12
    59 Sylwester Janek 0 0 0 12 0 0 0 0 12
    60 Michał Koryciński 0 0 0 12 0 0 0 0 12
    61 Bartnik 0 0 0 0 12 0 0 0 12
    62 Trzciński 0 0 0 0 12 0 0 0 12
    63 Mateusz Więckiewicz 0 0 0 0 12 0 0 0 12
    64 Krzysztof Pigłowski 0 0 0 0 0 12 0 0 12
    65 Szymon Kaszewiak 0 0 0 0 0 12 0 0 12
    66 Maciej Kaszewiak 0 0 0 0 0 12 0 0 12
    67 Przemek Smoliński 10 0 0 0 0 0 0 0 10
    68 Piotr Goczyński 10 0 0 0 0 0 0 0 10
    69 Marek Jaśkiewicz 0 0 10 0 0 0 0 0 10
    70 Judkiewicz 0 0 0 0 10 0 0 0 10
    71 Marcin Lasoń 8 0 0 0 0 0 0 0 8
    72 Sebastian Słomian 8 0 0 0 0 0 0 0 8
    73 Łukasz Musierowicz 8 0 0 0 0 0 0 0 8
    74 Paweł Szczepaniak 8 0 0 0 0 0 0 0 8
    75 Janiszewski 0 8 0 0 0 0 0 0 8
    76 Janik 0 8 0 0 0 0 0 0 8
    77 Maciej Wyszomirski 0 8 0 0 0 0 0 0 8
    78 Świc 0 8 0 0 0 0 0 0 8
    79 Paweł Klimiuk 0 0 8 0 0 0 0 0 8
    80 Marcin Okoński 0 0 8 0 0 0 0 0 8
    81 Michał Śnieciński 0 0 0 8 0 0 0 0 8
    82 Przemysław Rowiński 0 0 0 8 0 0 0 0 8
    83 Andrzej Wrona 0 0 0 8 0 0 0 0 8
    84 Wojciech Włodarczyk 0 0 0 8 0 0 0 0 8
    85 Ralko 0 0 0 0 8 0 0 0 8
    86 Mateusz Michalak 0 0 0 0 8 0 0 0 8
    87 Bulira 0 0 0 0 8 0 0 0 8
    88 Skorzyński 0 0 0 0 8 0 0 0 8
    89 Piotr Jaroszek 0 0 0 0 0 8 0 0 8
    90 Paweł Jaroszek 0 0 0 0 0 8 0 0 8
    91 Adam Sadziak 0 0 0 0 0 8 0 0 8
    92 Drajner 0 0 0 0 0 0 0 8 8
    93 Wiśniewski 0 0 0 0 0 0 0 8 8
    94 Andrzej Lasecki 0 0 0 0 0 0 0 8 8
    95 Grzegorz Głosowski 0 0 8 0 0 0 0 0 8
    96 Tomasz Ćwiertnia 6 0 0 0 0 0 0 0 6
    97 Piotr Groszek 6 0 0 0 0 0 0 0 6
    98 Miszczuk 6 0 0 0 0 0 0 0 6
    99 Stokłosiński 6 0 0 0 0 0 0 0 6
    100 Łukasz Matysiak 0 0 6 0 0 0 0 0 6
    101 Aleksander Szulc 0 0 6 0 0 0 0 0 6
    102 Tomasz Nazarewicz 0 0 6 0 0 0 0 0 6
    103 Michał Rakowiecki 0 0 0 6 0 0 0 0 6
    104 Tomasz Łukomski 0 0 0 6 0 0 0 0 6
    105 Maciej Ignatowski 0 0 0 6 0 0 0 0 6
    106 Maciej Włodarczyk 0 0 0 0 6 0 0 0 6
    107 Emil Krakowiak 0 0 0 0 6 0 0 0 6
    108 Olaf Piłat 0 0 0 0 6 0 0 0 6
    109 Patryk Ulaszewski 0 0 0 0 6 0 0 0 6
    110 Piotr Jodkiewicz 0 0 0 0 0 6 0 0 6
    111 Mateusz Kozłowski 0 0 0 0 0 6 0 0 6
    112 Norbert Korczyński 4 0 0 0 0 0 0 0 4
    113 Borys Ryczek 4 0 0 0 0 0 0 0 4
    114 Paweł Rejowski 4 0 0 0 0 0 0 0 4
    115 Jarek Rarak 4 0 0 0 0 0 0 0 4
    116 Marek Kaczorowski 4 0 0 0 0 0 0 0 4
    117 Piotr Wróbel 4 0 0 0 0 0 0 0 4
    118 Karol Łoza 4 0 0 0 0 0 0 0 4
    119 Przemek Zakrzewski 4 0 0 0 0 0 0 0 4
    120 Bartek Stępień 4 0 0 0 0 0 0 0 4
    121 Kamil Graczyk 4 0 0 0 0 0 0 0 4
    122 Michał Szuba 4 0 0 0 0 0 0 0 4
    123 Sylwester Skuza 4 0 0 0 0 0 0 0 4
    124 Andrzej Bieńko 0 0 0 4 0 0 0 0 4
    125 Mateusz Zarankiewicz 0 0 0 4 0 0 0 0 4
    126 Chmielewski 0 0 0 4 0 0 0 0 4
    127 Pszczoła 0 0 0 4 0 0 0 0 4
    128 Adam Różycki 0 0 0 4 0 0 0 0 4
    129 Dominik Dąbrowski 2 0 0 0 0 0 0 0 2
    130 Mateusz Przybylski 2 0 0 0 0 0 0 0 2
    131 Patryk Troć 2 0 0 0 0 0 0 0 2
    132 Mateusz Florek 2 0 0 0 0 0 0 0 2
    133 Mateusz Dudulski 2 0 0 0 0 0 0 0 2
    134 Krzysztof Saczuk 2 0 0 0 0 0 0 0 2
    135 Mateusz Sowa 2 0 0 0 0 0 0 0 2
    136 Pełka 2 0 0 0 0 0 0 0 2
    137 Brzeziński 2 0 0 0 0 0 0 0 2
    138 Kraszewski 2 0 0 0 0 0 0 0 2

    RANKING KOBIET:

    Mc Zawodniczka 04.06 11.06 25.06 09.07 30.07 06.08 27.08 10.09 sum.
    1 Joanna Karasiewicz 6 14 16 16 0 14 18 16 100
    2 Malwina Zielińska 12 12 14 12 16 0 14 18 98
    3 Anna Sulej 8 18 0 0 14 16 18 20 94
    4 Justyna Tylutki 16 20 0 0 0 18 20 0 74
    5 Dominika Mackiewicz 0 10 12 14 18 12 0 0 66
    6 Paulina Zielińska 12 8 14 0 0 0 14 18 66
    7 Aneta Kaczkamarek 14 16 0 20 0 14 0 0 64
    8 Zuzanna Kucińska 18 0 18 0 20 0 0 0 56
    9 Agnieszka Wołoszyn 0 0 16 20 0 20 0 0 56
    10 Aleksandra Sikorska 8 10 0 10 12 0 16 0 56
    11 Michalina Tokarska 16 20 0 0 0 0 20 0 56
    12 Magda Sadlakowska 0 10 0 14 18 12 0 0 54
    13 Gosia Kaczorowska 6 8 0 16 0 12 12 0 54
    14 Magdalena Saad 20 16 0 0 0 16 0 0 52
    15 Kinga Pakuła 8 18 0 0 14 0 12 0 52
    16 Aleksandra Iwaniuk 0 0 12 18 0 12 0 10 52
    17 Oriana Miechowicz 18 14 18 0 0 0 0 0 50
    18 Magdalena Głowacka 8 6 6 0 10 0 12 0 42
    19 Ola Różanka 0 0 0 12 0 0 10 20 42
    20 Agnieszka Rakowiecka 0 10 8 10 12 0 0 0 40
    21 Małgorzata Klimiuk 0 8 12 18 0 0 0 0 38
    22 Katarzyna Perycz 0 0 8 8 10 0 0 12 38
    23 Ewa Ruka 0 0 8 8 10 0 0 12 38
    24 Monika Kaczorowska 8 6 10 0 12 0 0 0 36
    25 Magdalena Koper 10 12 12 0 0 0 0 0 34
    26 Agnieszka Makaruk 10 12 0 0 0 0 12 0 34
    27 Aleksandra Zdon 0 0 0 0 0 18 16 0 34
    28 Karolina Szmigielska 4 6 10 10 0 0 0 0 30
    29 Barbara Adamska 10 0 0 0 20 0 0 0 30
    30 Katarzyna Pura 0 8 0 12 0 0 0 10 30
    31 Karolina Narożnik 0 0 0 0 16 0 0 14 30
    32 Monika Chudek 12 0 12 0 0 0 0 0 24
    33 Iwona Stępień 0 0 12 0 12 0 0 0 24
    34 Justyna Sachmacińska 8 6 0 0 10 0 0 0 24
    35 Iga Chojnacka 20 0 0 0 0 0 0 0 20
    36 Dominika Balcerowicz 0 0 20 0 0 0 0 0 20
    37 Aleksandra Balcerowicz 0 0 20 0 0 0 0 0 20
    38 Klaudia Świstek 0 0 0 0 0 20 0 0 20
    39 Iwona Lasecka 0 8 0 0 0 0 0 12 20
    40 Natalia Gruszczyńska 0 0 0 0 0 0 0 16 16
    41 Anna Lipińska 14 0 0 0 0 0 0 0 14
    42 Martyna Jaworska 0 0 0 0 0 0 0 14 14
    43 Urszula Wojtach 12 0 0 0 0 0 0 0 12
    44 Adriana Gomes 0 12 0 0 0 0 0 0 12
    45 Agata Baranowska 0 0 0 12 0 0 0 0 12
    46 Marysia Kowalska 0 0 0 0 0 0 0 12 12
    47 Aleksandra Bator 10 0 0 0 0 0 0 0 10
    48 Anna Piątek 0 0 0 10 0 0 0 0 10
    49 Nina Koźmian 0 0 0 0 0 10 0 0 10
    50 Anna Kurzdym 0 0 0 0 0 10 0 0 10
    51 Paulina Szymańska 0 0 0 0 0 0 10 0 10
    52 Fledrich 0 0 0 0 0 0 10 0 10
    53 Katarzyna Orłowicz 0 0 0 0 0 0 10 0 10
    54 Katarzyna Komór 8 0 0 0 0 0 0 0 8
    55 Agata Furlepa 8 0 0 0 0 0 0 0 8
    56 Mielczarek 0 8 0 0 0 0 0 0 8
    57 Kargiel 0 8 0 0 0 0 0 0 8
    58 Weronika Witanowska 0 8 0 0 0 0 0 0 8
    59 Natalia Gajewska 0 0 8 0 0 0 0 0 8
    60 Anna Łozowska 0 0 8 0 0 0 0 0 8
    61 Zuzanna Hausman 0 0 8 0 0 0 0 0 8
    62 Zuzanna Grószczyńska 0 0 8 0 0 0 0 0 8
    63 Paulina Kuźnia 0 0 8 0 0 0 0 0 8
    64 Magdalena Sułkowska 6 0 0 0 0 0 0 0 6
    65 Joanna Lewandowska 6 0 0 0 0 0 0 0 6
    66 Ewa Bronisz 6 0 0 0 0 0 0 0 6
    67 Gosia Gryziak 6 0 0 0 0 0 0 0 6
    68 Napiórkowska 0 6 0 0 0 0 0 0 6
    69 Mintal 0 6 0 0 0 0 0 0 6
    70 Kosobucka 0 6 0 0 0 0 0 0 6
    71 Czyjak 0 6 0 0 0 0 0 0 6
    72 Amanda Kowalska 0 0 6 0 0 0 0 0 6
    73 Justyna Piwowarczyk 0 0 6 0 0 0 0 0 6
    74 Iza Brutkowska 0 0 6 0 0 0 0 0 6
    75 Agnieszka Kobus 4 0 0 0 0 0 0 0 4
    76 Iwona Piotrkowska 4 0 0 0 0 0 0 0 4
    77 Weronika Słowik 4 0 0 0 0 0 0 0 4
  • Ice Watch Beach Volleyball Cup

    Zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki plażowej na cykl 8 turniejów damskich i męskich w siatkówce plażowej Ice-Watch Beach Volleyball Cup

    Pierwszy turniej rozegrany zostanie już 4 czerwca na boiskach Monta Beachball & More.

    Informacje dla zawodników:

    • 9:00 Rejestracja i losowanie zgłoszonych par męskich 
    • 9:30 Start turnieju par męskich
    • 9:30 Rejestracja i losowanie zgłoszonych par damskich
    • 10:00 Start turnieju par damskich
    • System rozgrywek: Brazylijski do dwóch wygranych setów (do 15 pkt z przewagą dwóch punktów). Tie break (do 15 pkt z przewagą dwóch punktów).
    • Ilość boisk: 8 dla dwóch kategorii
    • Wpisowe: 50 zł od pary w dniu turnieju
    • Nagrody: Zawodnicy i zawodniczki drużyn, którzy zajmą miejsca I-III w poszczególnych turniejach otrzymają medale oraz nagrody rzeczowe.

    Lista zgłoszonych par damskich do turnieju 4.06.2017

    1. Kaczorowska/Furlepa
    2. Zielińska/Zielińska
    3. Koper/Makaruk
    4. Kucińska/Miechowicz
    5. Głowacka/Sachmacińska
    6. Kaczorowska/Karasiewicz
    7. Wojtach/Chudek
    8. Kaczmarek/Lipińska
    9. Tokarska/Tylutki
    10. Komór/Sikorska
    11. Sułkowska/Lewandowska
    12. Sulej/Pakuła
    13. Bronisz/Gryziak
    14. Kobus/Piotrowska
    15. Szmigielska/Słowik
    16. Bator/Adamska
    17. Saad/Chojnacka

    Lista zgłoszonych par męskich: ( komplet)

    1. Przybylski/Troć
    2. Bartnik/Gawryś
    3. Ćwiertnia/Groszek
    4. Górny/Tomaszkiewicz
    5. Florek/Dudulski
    6. Musierowicz/Ryczek Błażej
    7. Kaczorowski/Wróbel
    8. Rejowski/Rarak
    9. Chrobot/Trzewik
    10. Zackiewicz/Pempiak
    11. Szyba/Skuza
    12. Miszczuk/Stokłoński
    13. Słomian/Lasoń
    14. Kujawski/Zieliński
    15. Saczuk/Sowa
    16. Brzeziński/Kraszewski
    17. Pełka/Dąbrowski
    18. Sutyniec/Tyszka
    19. Pawlik/Brandt
    20. Michalski/Wanat
    21. Kozłowski/Stępień
    22. Szczepaniak/Ostaszewski
    23. Słuk/Drobiecki
    24. Ryczek Borys /Korczyński
    25. Łoza/Łoza
    26. Czaiński/Kruszewski
    27. Linka/Biniewicz
    28. Stępień/Graczyk
    29. Gabriel/Goczyński
    30. Wichłacz/Zakrzewski
    31. Paszkowski/Końpa
    32. Król/Smoliński

    Informacje:

    • Na każdym turnieju zawodnicy zdobywają punkty rankingowe.
    • Organizator opublikuje miejsce klasyfikacji końcowej wraz z punktami po zakończeniu każdego turnieju.
    • Warunkiem zagrania w wielkim finale jest udział w minimum 4 edycjach.
    • Każdy z zawodników gromadzi punkty indywidualnie.
    • Mecze będą rozgrywane system brazylijskim do dwóch przegranych meczy.
    • Minimalna liczba par uczestniczących w turnieju wynosi minimum 20.
    • Maksymalna liczba par uczestniczących w danej kategorii wynosi 32.

    Terminarz:

    • I. 04.06.2017
    • II. 11.06.2017
    • III. 25.06.2017
    • IV. 9.07.2017
    • V. 23.07.2017
    • VI. 6.08.2017
    • VII. 27.08.2017
    • VII. 10.09.2017

    Kategorie:

    • Kobiety (open)
    • Mężczyźni ( open)

    Punktacja:

    • 1 mc-20 pkt
    • 2 mc-18 pkt
    • 3 mc-16 pkt
    • 4 mc-14 pkt
    • 5- 6 mc- 12 pkt
    • 7- 8 mc 10 pkt
    • 9-12 mc- 8 pkt
    • 13-16 mc-6 pkt
    • 17-24 mc -4 pkt
    • 25-32 mc-2 pkt
    • 33-41 mc-1 pkt

     

    regulamin

    zgloszenie

     

  •  Magdalena Saad/ Paweł Zackiewicz zwycięzcami I turnieju Mixtów w Monta Bechball & More!

    20 maja przy pięknej słonecznej pogodzie odbyła się inauguracja turnieju Mixtów przy ulicy Zaruskiego 12 w Warszawie. W rozrywkach wzięło udział 19 par. Turniej rozegrano systemem brazylijskim dwa sety do 15 pkt.

    W meczu o III miejsce zmierzyli się Magdalena Koper/ Maciej Łabędź oraz Zuza Lipińska/Przemysław Ulejczyk. Pierwszy set to wyrównana walka punkt za punkt po obu stronach siatki.  W końcówce seta lepszy okazał się duet Koper/Łabędź, wygrywając 15:13. Drugi set rozpoczął się lepiej dla pary Lipińska/Ulejczyk, jednak skuteczne ataki Maćka na siatce oraz mocna zagrywka Magdaleny pozwoliły na zdobycie przewagi punktowej 15:10 i wygranie całego spotkania 2:0.

  • Karta stałego klienta

    Drodzy siatkarze i klubowicze!

    Z początkiem sezonu lato 2017 zostaje wprowadzona karta stałego klienta.

    Szczegółowe rabaty i zasady korzystania z karty opisane zostały w Regulaminie Karty Stałego Klienta.

  • Monta Warsaw Beach - I otwarty turniej mixtów 20 maja 2017

    Do wygrania vouchery do Monta Bistro i Monta Beach Volley Club o łącznej wartosci 200 zł oraz zestawy piwne san Miguel

    zgłoszenia do turnieju pod adresem poniżej 

    http://montaclub.com.pl/index.php/sport/turnieje/turniej-mixtow-20-maja-2017

     

  • Monta Warsaw Beach - I otwarty turniej mixtów 20 maja 2017

    WIELKIE OTWARCIE LATA już 20 maja na Monta Beach Volley Club!
    Weź udział w turnieju Mixtów i otwórz sezon plażowy razem z nami.

    • Udział w turnieju BEZPŁATNY
    • Ilość miejsc w turnieju ograniczona
    • Start turnieju o 10:00
    • Limit par 24!
  • Zapraszamy na oficjalne otwarcie sezonu plażowego! 
    Czas przywołać słońce i lato :-)
    W programie m.in.:
    - amatorski turniej siatkówki plażowej MIXTÓW 

    zgłoszenia do turnieju pod adresem poniżej 

    http://montaclub.com.pl/index.php/sport/turnieje/turniej-mixtow-20-maja-2017

    - gry i zabawy dla dzieci
    - rodzinne grillowanie
    - wielka warszawska potańcówka
    - plażowanie
    - leżakowanie
    Wiecej szczegółów już wkrótce :-)

  • Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z wyjątkową marką zegarków ICE-WATCH, która dołączyła do grona partnerów cyklu turniejów siatkówki plażowej w Monta Beach Volley Club w sezonie Lato 2017. Ice-Watch przygotował dla zwycięzców turniejów atrakcyjne nagrody w postaci swoich zegarków i innych gadżetów.

  • Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z marką Żywiec Zdrój. Już od początku kwietnia w naszym obiekcie dostępne będą jej produkty w postaci wody Żywiec Zdrój, Badoit oraz Evian.

    Żywiec Zdrój realizując swoją strategię związaną z zachęcaniem konsumentów do aktywnego stylu życia a co za tym idzie piciem naturalnej wody, dołączyło do grona sponsorów cyklu amatorskich turniejów siatkówki plażowej w sezonie Lato 2017. Turnieje odbywać się będą co tydzień w niedzielę w Monta Beach Volley Club w kategoriach: kobiety, mężczyźni oraz pary mieszane. Dzięki wsparciu Żywiec Zdrój wszyscy uczestnicy otrzymają koszulki turniejowe a zwycięzcy poszczególnych kategorii torby i inne sportowe gadżety.

  • Piłka ręczna plażowa w Monta Beach Volley Club!

    Z przyjemnością informujemy, że w dniach 17-19 marca 2017 w Monta Beach Volley Club odbędzie się  zgrupowanie Kadry Polski Plażowej Piłki Ręcznej!

    W zgrupowaniu weźmie udział 20 zawodniczek narodowej kadry seniorek i 20 zawodniczek kadry narodowej kobiet do lat 17.

  • Monta Bistro & Bar partnerem III Dnia Kobiet Biznesu.

    „Dzień Kobiet Biznesu” pod takim hasłem 16 marca w biurowcu Warsaw Trade Tower
    w Warszawie odbędą się bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorczych pań. Ich organizatorem jest Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości, która już po raz trzeci,
    przy okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet organizuje spotkanie dedykowane płci pięknej.

  • Szukacie pomysłu na ferie w mieście?
    Zapraszamy na koncert Warsaw Metro Band! 
    Muzyka: Funk, Jazz, Pop

  • 25 lutego 2017 w Monta Bistro & Bar odbędzie się oryginalna impreza ostatkowa i prawdziwa polska potańcówka. Uczestnicy będą mieli okazję przypomnieć sobie studniówkowego Poloneza oraz poznać staropolskie tradycje weselne, a wszystko to, w rytmach muzyki współczesnej.

    Imprezę poprowadzą:

    DJ Kmicic – DJ, prezenter, konferansjer, wodzirej. Zaprosi Was w muzyczną podróż przez dekady muzyki rozrywkowej. Szeroki repertuar muzyczny sprawi, że na imprezie doskonale będzie się bawić zarówno fan muzyki rockowej, zwolennik twista, swinga, jak i miłośnik disco. Jego niebanalne poczucie humoru, elegancja i nieustanne dbanie o dobre samopoczucie gości sprawi, że będzie to niezapomniana impreza.

    oraz

    Zespół SWATY – folklorystyczna grupa specjalizująca się w tradycyjnych polskich weselach, szczególnie oczepinach. Dzięki nowoczesnej aranżacji muzycznej i stylizowanych choreografiach, doskonale łączy staropolską kulturę ze współczesnym, wymagającym odbiorcą. To grupa 3 muzyków i 5 tancerzy-animatorów, którzy swoim młodzieńczym zapałem, w dobrym smaku, przywracają pierwotny sens zabawom weselnym.

  • 1 lutego w klimatycznych wnętrzach MONTA BISTRO & BAR w Warszawie odbyły się 11. urodziny I.D.MEDIA oraz finał konkursu Książka Roku 2016. Ponad 60 osób świętowało z nami ten magiczny wieczór. Wśród gości znaleźli się m.in. wydawcy i autorzy książek, ludzie kultury i świata show-biznesu.

    O muzyczne doznania zadbała znana i ceniona skrzypaczka Magdalena Szymańska, która postawiła na nowoczesny, energiczny repertuar. Szef kuchni MONTA BISTRO & BAR zadbał o wyjątkowe przekąski i wyborne wino, Anna Sowa o smaczny tort a sponsorzy i partnerzy wydarzenia o atrakcyjne nagrody dla naszych gości, m.in. piłki, plecaki od marki ICE-WATCH, bieliznę AXAMI, zaproszenia do Kliniki Korona i Mea Clinic, kosmetyki Bielenda i TianDe, kominki zapachowe od Pure Home Perfume.

Monta Club

Zapraszamy do organizacji konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych i innych wydarzeń firmowych


 

Mini kalendarz

September 2017
MTWTFSS
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8